شناسنامه تصویری

شناسنامه تصویری
ما صفر تا صد پروژه های عمرانی شما را با بهترین کیفیت به مخاطبانتان ارائه میدهیم
تور مجازی

با استفاده از تور مجازی می توانید بدون نیاز به صرف زمان، هزینه های بالا و حضور در مجموعه، مخاطبین را در دنیای مجازی به بازدید از امکانات، تجهیزات و ویژگی های شاخص پروژه خود دعوت کنید.

مستندسازی

مستندسازی شامل مجموعه فیلم های تبلیغاتی تصویری است که می تواند ابعاد مختلف یک پروژه به همراه مشخصات فنی و مهندسی آن را به نمایش درآورد.

کتابچه فنی

مکتوب کردن تمام مراحل اجرا در یک پروژه و معرفی مشخصات فنی و عملکرد نیروهای انسانی و عوامل پروژه به صورت یک کتابچه تخصصی و فنی، یک منبع غنی اطلاعات است که در طولانی مدت می توان از آن بهره مفید برد.

ساخت مستند فنی، هنری و آموزشی از تمام تکنیک‌های به‌کاررفته در پروژه در قالب تصویر و مصاحبه

تهیه کتابچه فنی پروژه (ثبت تجربیات سازمانی)

تصویربرداری روزانه، دوره‌ای و فصلی

تور مجازی

عکاسی هنری، صنعتی و پانوراما از کلیه مراحل پروژه

ساخت انیمیشن سه‌بعدی از ضرورت ایجاد پروژه و نحوه اجرا به همراه ذکر کلیه نکات فنی

گزارشات تصویری از روند پروژه با نریشن

تصویربرداری هوایی از ابتدا و انتهای پروژه

بهترین روش های تبلیغات ساختمان های شما
یک تیم خلاق و متخصص، در زمینه استراتژی برند و تبلیغات
شناسنامه فنی تصویری ساختمان و مستندسازی پروژه های صنعتی

شناسنامه فنی تصویری ساختمان و مستندسازی پروژه های صنعتی شامل مجموعه فیلم های تبلیغاتی تصویری است که می تواند ابعاد مختلف یک پروژه به همراه مشخصات فنی و مهندسی آن را به نمایش درآورد. هنگامیکه کیفیت مستندات تولید شده در فاز آغازین و برنامه ریزی بهتر باشد، تدابیر و استراتژی های مناسب تری جهت رفع مشکلات احتمالی و کمک به انجام منسجم تر فعالیت های پروژه اتخاذ می شود و می توان کنترل موثرتری در فاز اجرا اعمال نمود. برای موفقیت و تعالی سازمانی در هر پروژه لازم است علاوه بر توجه به استانداردهای فنی و مهندسی بر استانداردهای موجود در زمینه مدیریت پروژه و روش های ارزیابی نیز متمرکز شد که به تصویر درآوردن مراحل اجرایی در هر پروژه ساختمانی یا صنعتی در این راستا بسیار راهگشا و مفید خواهد بودعلاوه بر نمایش تمام مراحل » تیسان « گروه شناسنامه فنی تصویری ساختمان و مستندسازی پروژه های صنعتی اجرا در یک پروژه و معرفی مشخصات فنی و عملکرد نیروهای انسانی و عوامل پروژه در قالب تصویر، قادر است این فرآیند را به صورت کتاب نیز درآورده و دراختیار مخاطبان قرار دهد.