درباره ما

ما با به روزترین متدهای روز دنیا شما را به جهانیان معرفی خواهیم کرد

برای موفقیت نیازی نیست باهوش‌ترین باشیم؛ کافی است باهوش‌ترین‌ها را به استخدام درآوریم. «نگاه آرمانی تیسان» با بیش از 10 سال سابقه با استفاده از این ابزار توانسته‌ فرآیندهای کسب وکار شرکت‌ها را هوشمندانه و با استفاده از تمرکز و خلاقیت ارتقاء دهد و کیفیتی ایده‌ال با صرف منابع و هزینه‌های موثر در اختیار آنها بگذارد. انتظارات ما از تبلیغات ناشی از اهدافی است كه دنبال می‌كنیم که این اهداف چیزی جز دستیابی به رمز برتری شرکت‌ها، نهادها و سازمان‌ها در بازارهای به‌شدت رقابتی امروزی نیست.

 

 خلاقیت

خلاقیت بر دو پایه تصورات و تعقلات بنا نهاده شده است که برآیند آنها منجر به تولید ایده های خلاقانه می شود و تیم های خلاق عموما از افرادی تشکیل شده اند که این دو قوه را به خوبی در وجودشان پرورش داده باشند و از برآیند این دو جهت مقاصد و اهداف خود استفاده کنند

سرعت

تیم هایی که سرعت عمل بالایی دارند، از قدرت تمرکز بالایی نیز برخوردارند. این قدرت تمرکز به آن ها کمک می کند که توانایی های خود را معطوف به یک کار خاص کرده تا بتوانند آن کار را سریع تر انجام دهند. این گروه ها همچنین از قدرت تحلیل و برنامه ریزی خوبی برخوردارند و می توانند زمان و توانشان را به طور بهینه به کارها اختصاص دهند.

کیفیت

در دنیای رقابتی امروز کیفیت خدمات یکی از زمینه هایی است که مجموعه ها می توانند از طریق آن به مزیت رقابتی دست یابند. کیفیت خدمات به عنوان نگرش یا قضاوتی جهانشمول درباره برتری و رجحان یک خدمت تعریف شده است که از مقایسه میان انتظارات مشتری و ادراک آنان از عملکرد واقعی خدمات ناشی می شود.  

پشتیبانی

پس از پایان پروژه اگر سوالی مطرح بود ما آماده پشتیبانی و ارائه توضیحات به شما خواهیم بود

100
تعداد مشتریان
60
تعداد پروژه های تمام شده
4000
عکاسی
50
فیلم برداری
01

تجزیه و تحلیل مجرب

تجزیه و تحلیل در تجارت به عنوان یک رشته ارتباط نزدیکی با تجزیه و تحلیل الزامات دارد، اما هدف آن شناسایی تغییرات سازمانی است که برای دستیابی به اهداف استراتژیک برای شرکت مورد نیاز است. این اصلاحات شامل تحولات در استراتژی، ساختار، سیاست، فرآیندها و سیستم های اطلاعاتی است.

 

02

خلق ایده

تفکری خلاق است که شامل ابتکار،کشف و نوآوری باشد. یعنی با این تفکر می توانیم این ویژگی ها را انجام دهیم. خلاقیت یا خلق کردن یا به وجود آوردن به نوعی فرآیند ذهنی است که مسئولیت تولید ایده ها و مفاهیم جدید و یا ارتباط بین این ایده ها و مفاهیم را به عهده دارد.

 

03

طراحی ایده آل

میل به خلق یک کسب و کار جدید بیشتر ریشه در باورها و امیال انسان دارد. کششی عجیب برای ایجاد تغییر و کمک کردن به خود، سایر افراد و صد البته جامعه است. یک ایده باید قبل از هر چیز ارزش تبدیل شدن به یک تجارت را داشته باشد و بتوان طرح مفهوم کسب و کار برایش نوشت و بعد آن را تبدیل به مدل کانواس کسب و کار کرد و سپس به سراغ قدم های بعدی رفت. 

 

About Tisun

Entrepreneurs think that they should be the smartest to succeed in business. This view can help them for realizing entrepreneurs' dreams.

However, we need to make sure that our company is among the best. But, we learn that we don't need to be the smartest to succeed; we just need to hire the smartest.

Tisun group, with more than 10 years of experience, has been able to enhance intelligently the business processes of companies by focus and creativity. These goals can achieve the excellence of companies, institutions and organizations in today's highly competitive markets.
انتخاب با شماست

"تیسان" با استفاده از ابزار تبلیغاتی خود این مکان را فراهم آورده تا صاحبان صنایع بتوانند از طریق آن با مخاطبان شان گفتگو کنند و اطلاعات لازم برای تصمیم گیری را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

"نگاه آرمانی تیسان" در راستای اهداف عالی کارآفرینان گام برداشته و پاسخگوی نیاز واقعی آنهاست تا هویت و شخصیت مشتریان خود را در ذهن مخاطبان متبلور کند. خدماتی که این شرکت در اختیار مشتریان قرار می دهد، شامل موارد زیر می شود:

  •  شناسنامه فنی تصویری ساختمان
  •  طراحی کمپین تبلیغاتی 
  •  ساخت تور مجازی پروژه های ساختمانی
  •  ساخت تیزر و فیلم صنعتی
  •  کمپین دیجیتال مارکتینگ جهت پیشبرد اهداف فروش داخلی و خارجی 
  •  برگزاری همایش ها و نمایشگاه های تخصصیما صدای شما را میشنویم و بلند تر به گوش دیگران میرسانیم برای شروع تحولی بزرگ در تجاربتان با ما تماس بگیرید
کلیک کنید